Ortaköy Temizlik Şirketi

EGN temizlik şirketi; öncelikle müşterilerimizin temiz ve sağlıklı bir ortamda olmalarını sağlamak için hedefimiz sizlere temiz ve ferah bir ortam sunmaktır.

EGN temizlik şirketi etkili bir temizlik için evde hiç silinmeyen bir yer kalmamasını sağlıyor. Banyo, tuvalet ve lavabolarınız için hijyenik çamaşır suyu kullanıyoruz ve sizlere de öneriyoruz. Ortaköy temizlik şirketi çalışanları ile sizlere memnun kalacağınız güven dolu bir hizmet sunmakta ve temizlik işleriniz konusunda yanınızda olmaktadır.

Tek Seferlik Detaylı Villa Temizliği Ortaköy

Ortaköy bölgesindeki işyerinizin camlarının temizliği özenle yapılmaktadır.

Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.

Ofisin büyüklüğüne göre fiyat aralığımız değişmektedir.

Haftalık / Aylık detaylı Villa Temizliği Ortaköy

Haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.

Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.

Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması taleplerinizi başlangıçta belirtmelisiniz.

Ortaköy bölgesindeki ofisinizin büyüklüğüne göre fiyat aralığımız değişmektedir.

EGN temizlik şirketi OrtaköyVilla Temizliği hizmeti vermektedir. iletişim için aşağıdaki numaradan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

0537 502 61 95

Ortaköy banka temizliği, Ortaköy cam temizliği, Ortaköy daire temizliği, Ortaköy duvar temizliği, Ortaköy en iyi temizlik şirketi, Ortaköy ev temizleme, Ortaköy evde temizlik, Ortaköy fabrika temizliği, Ortaköy halı temizliği, Ortaköy hastane temizliği, Ortaköy kolay temizlik, Ortaköy koltuk temizleme, Ortaköy mutfak temizliği, Ortaköy ofis temizliği, Ortaköy ofis temizlik, Ortaköy okul temizliği, Ortaköy pratik ev temizliği, Ortaköy profesyonel temizlik, Ortaköy profesyonel temizlik firmaları, Ortaköy şirket temizliği, Ortaköy yer temizliği, Ortaköy Villa Temizliği fiyaları, Ortaköy uygun fiyataVilla Temizliği, İzmir Ortaköy temizlik şirketleri