Akarca Temizlik Şirketi

EGN temizlik şirketi; öncelikle müşterilerimizin temiz ve sağlıklı bir ortamda olmalarını sağlamak için hedefimiz sizlere temiz ve ferah bir ortam sunmaktır.

EGN temizlik şirketi etkili bir temizlik için evde hiç silinmeyen bir yer kalmamasını sağlıyor. Banyo, tuvalet ve lavabolarınız için hijyenik çamaşır suyu kullanıyoruz ve sizlere de öneriyoruz. Akarca temizlik şirketi çalışanları ile sizlere memnun kalacağınız güven dolu bir hizmet sunmakta ve temizlik işleriniz konusunda yanınızda olmaktadır.

Tek Seferlik Detaylı Villa Temizliği Akarca

Akarca bölgesindeki işyerinizin camlarının temizliği özenle yapılmaktadır.

Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.

Ofisin büyüklüğüne göre fiyat aralığımız değişmektedir.

Haftalık / Aylık detaylı Villa Temizliği Akarca

Haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.

Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.

Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması taleplerinizi başlangıçta belirtmelisiniz.

Akarca bölgesindeki ofisinizin büyüklüğüne göre fiyat aralığımız değişmektedir.

EGN temizlik şirketi AkarcaVilla Temizliği hizmeti vermektedir. iletişim için aşağıdaki numaradan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

0537 502 61 95

Akarca banka temizliği, Akarca cam temizliği, Akarca daire temizliği, Akarca duvar temizliği, Akarca en iyi temizlik şirketi, Akarca ev temizleme, Akarca evde temizlik, Akarca fabrika temizliği, Akarca halı temizliği, Akarca hastane temizliği, Akarca kolay temizlik, Akarca koltuk temizleme, Akarca mutfak temizliği, Akarca ofis temizliği, Akarca ofis temizlik, Akarca okul temizliği, Akarca pratik ev temizliği, Akarca profesyonel temizlik, Akarca profesyonel temizlik firmaları, Akarca şirket temizliği, Akarca yer temizliği, Akarca Villa Temizliği fiyaları, Akarca uygun fiyataVilla Temizliği, İzmir Akarca temizlik şirketleri